Jump to Navigation

O Firmie

Cukiernia Jana

Pracownia Cukiernicza „JANA” to firma rodzinna, w której od ponad ćwierć wieku podtrzymywana jest tradycja wypieku wyrobów cukierniczych.
                   
Początki istnienia firmy to przede wszystkim wypiekanie ciast i ciasteczek. Wzrost zainteresowania klientów wymagał podejmowania decyzji o poszerzaniu asortymentu o nowe pozycje.

Kolejne lata umacniały naszą  pozycję na rynku. Stawaliśmy się konkurencyjni realizując zamówienia nie tylko dla hurtowni cukierniczych. Również dla przemysłu spożywczego „JANA” zaistniała jako producent doskonałych jakościowo kremów o różnych smakach.
Zastosowanie naszych kremów w wyrobach pozwoliło uzyskać ich wysoką jakość, dzięki czemu nasze ciastka stały się efektywnym przykładem połączenia tradycyjnej pracy rzemieślniczej z  nowoczesną technologią.

Lista  dotychczasowych odbiorców zaczęła się wydłużać a zasięg dostaw rozszerzać. Pozytywne opinie kontrahentów otwierały drogi w pozostałe rejony kraju. Zarówno nasza oferta handlowa jak i zaangażowanie stawały się podwaliną współpracy na dalsze lata.

Zdobyte doświadczenie pozwala dzisiaj na realizowanie zamówień z terenu całego kraju. Wynik połączenia nowoczesnych metod produkcji z ręczną pracą naszych cukierników  doceniany jest zarówno w Polsce jak i w  krajach Unii Europejskiej.

Oczekujemy na wszelkie opinie i sugestie.
Każda będzie dla nas cenną wskazówką.

Kontakt z nami